Časté otázky

Otázky pro zabezpečení vozidla

Maximální možnou míru zabezpečení je možné dosáhnout kombinací dvou a více zabezpečovacích systémů proti krádeži. K základním prvkům, které patří k ochraně auta a jsou standardně dodávané s vozidlem (auto alarm,imobilizér) doporučujeme alespoň jeden systém ,který je nezávislý na elektronice vozidla. Kombinácí zabezpečovacích systémů se výrazne snižuje pravděpodobnosě krádeže.
Mechanické zabezpečení SAFE LOCK nebo ostatní zabezpečovací systémy z naší nabídky Vám namontujeme u našich autorizovaných partnerů v ČR. Při objednávce požadovaného produktu si zvolte město, kde byste požadovali montáž nebo dodání produktu a my se postaráme o realizaci.
Pojištění GAP Vám vrátí hodnotu Vašeho vozidla až do výšky jeho pořizovací ceny v případě totální škody nebo krádeže. Co ale GAP neproplatí a nenahradí br - náklady na zapůjčení nového auta,br - čas a náklady spojené s obstaráním nového vozidla a dokladů k němubr - příslušenství, výbavu, pohonné hmoty, dálniční známku a věci, ktěré jste si do vozidla dokoupilibr
Uvedené náklady sa mohou vyšplhat až k částcě 50 000Kč, což je několikanásobně víc, jako investice do kvalitního zabezpečení.
Mechanické zabezpečení SAFE LOCK odolává i vlivu tekutého dusíku. Bylo několikrát podrobeno testům.
Výrobce poskytuje zákonnou záruku 2 roky od datumu montáže do vozidla. Datum montáže musí být uvedeno v Záručním a servisním listu. V případě dodržané podmínek ročních kontrol, které jsou potvrzeny v Záručním a servisním listu, může být záruční doba prodloužena až na 5 let od datumu montáže do vozidla. strongPodmínkou záruky na zařízení je odborná montáž v autorizovaném servisu.strong
Součástí mechanického zabezpečení SAFE LOCK jsou 2 kusy originálních klíčů a bezpečnostní karta s bezpečnostním kódem. Náhradní klíče Vám vyrobíme na základě předložení bezpečnostní karty, bez ní není možné náhradní klíč vyrobit.
Vyměnit zámkovou vložku samostatně není možné, je však možná kompletní výměna starého zabezpečení za nové za zvýhodněnou cenu. Viac informací zde.
VINPRINT je zabezpečení vozidla založené na označení autoskla identifikačním číslem VIN (Vehicle Identification Number) . Takové zabezpečení auta je ze skla neodstranitelné, odrazuje zlodeje a snižuje jim výši zisku. Doporučujeme označit všechna skla, nejméně však 6 skel. Označení VIN kódu na všechna skla snižuje riziko odcizení vozidla. Automobil s označenými skly není možné zlegalizovat a výměna všech skel je velmi nákladná. Přes úřípadnou výměnu skel na odcizené, vozidle zůstává záznam s popisem automobilu v evropské databázi EuropeanCarCodeRegister – ECCR. To výrazně zvyšuje šanci na jeho nalezení. Databázi ECCR využívají pojišťovny i policie.
Po opravě nebo výměně skla je potřebné nové sklo znovu označit VINPRINT. Prosím, navštivte servis, kde Vám značení skel provedli, popřípadě nejbližší autorizovaný servis pro značení skel metodou VINPRINT ve Vašem městě. Nové značení je možné vykonat i na 1 sklo a tento úkon je zaznamenaný do databáze ECCR.
V době, kdy se zařízení lokalizovalo, nebyl pravděpodobně dostupný GPS signál. Približnou polohu podle vysílačů GSM Vám pošle zařízení na Váš email.
NE , pokud není zařízení v ONLINE režimu. Pracovní režimy jsou cíleně nastavené tak, aby sa nepodařilo zařízení ve vozidle vypátrat a majitel měl možnost ztracený majetek nalézt do 24 hodin.
Odhadovaná doba je až 2 roky v závislosti na zvoleném pracovním režimu. Informaci o stavu baterií dostáva uživatel v každém emailu a poslední hodnota je vždy uvedena v profilu zařízení.
Zařízení je nezávislé a není napájeno z autobaterie a ani z ostatních obvodů vozidla. br br Můžete jej ukrýt kdekoli ve vozidle, popřípadě můžete požádat servis či prodejce o pomoc s umístěním zařízení.

Otázky pro zabezpečení motocyklů

Na všechny běžné typy motocyklů a skútrů.
Zámek na motorku SAFE BRAKE je dodávaný se dvěma klíči.

Otázky pro zabezpečení budov

Systém je možné nastavit podle Vašich požadavků. Stačí zadefinovat počet dveří, úrovní oprávnění a počet klíčů.